Interests

Sleeping Beauty na lookbooku!

11. ledna 2010 v 21:13 | Vell
Že na lookbooku se dají mnohdy najít i větší fotografické skvosty než třeba na deviantartu,nebo jiných stránkách zabývajících se fotkami "mladých umělců",jsem se přesvědčila už dávno.Právě na lookbooku totiž nejde jen o pěkný outfit,ale i o kvalitu a originalitu fotky.Dnes jsem našla další takový zajímavý kousek,který jsem přímo hltala!

Myslím,že tady šlo spíš jen o konečný výsledek fotky,než o záměr ukázat nám,do čeho se obléká.I když,kus z jejího stylu se ve fotce určitě najde.Dost keců okolo.Zde máte zmíněnou fotku,která mě tolik zaujala.Patří 18-tileté Dianě(kliknutím na odkaz se dostanete na její profil na LB).

Exhibice Annie Leibovitz ve Vídni

8. ledna 2010 v 21:52 | Vell
Hned na začátek bych se chtěla omluvit za absenci(jak jinak to nazvat? ehm,skusíme nepřítomnost)na tomto blogu.Celý týden jsem byla zaneprázdněná školou a když už byla nějaká volná chvilka,netušila jsem,co přidat.

Annie Leibovitz,řekla bych jednu z nejznámějších fotografek této doby,jistě všichni znáte.Právě ona má v této době až do konce ledna výstavu svých profesionálních fotografií/photoshootů/ve Vídni!Protože my,češi nemáme takové štěstí aby tato výstava probíhala u nás,mužeme se alespoň radovat,že to máme prakticky "za rohem".

I kdyby jste nebyli fanoušky takovýchto výstav,Annie vám za to rozhodně stojí-její zajímavé fotografie lichotí kdejakému oku.Fotila už s takovými jmény jako jsou Keira Knightley,Kate Winslet,Sandra Bullock,Nicole Kidman,SJP,Vannesa Hudgens atp.

Více informací o místu konání a výstavě(v angličtině) najdete ZDE

Keira Knightley
Sarah Jessica Parker↓

Vladimir Kush

4. prosince 2009 v 17:26 | Vell
Přiznám se,že se o tyhle věci,jako jsou malíři a podobně moc nezajímám,ale výtvory Vladimira Kushe mě vážně zaujaly.Když už něco vytvoří,tak je to věc originální a nápaditá a takové věci mám-i v reálném životě-ráda.

Jeho jméno asi neznáte,ale alespoň jeden z jeho výtvorů už jste možná viděli.Vzpomínáte na videoklip od Pink U+Ur Hand?I tam se hned objevila jeho poupravená malba!Dokonce jeho malba pěněženky ála líbajících se milenců existuje už i jako normální módní doplněk.

To,co maluje,je nemožné,někdy až šílené.I přesto lahodí oku,protože nejsou nudné.
 
 

Reklama