Red Carpet

Scarlett Johansson pro Mango catalog 2010

21. prosince 2009 v 18:06 | Vell
Scarlett,která je již delší dobu tváří značky Mango a je tak další z řady předchůdkyní jako jsou Claudia Schiffer nebo Penélope Cruz,nafotila photoshoot pro katalog na jaro 2010.Protože je Scarlett právě hnědovlasá,musela po dobu focení nosit blond paruku-proč,to opravdu netuším.

Každopádně,fotky jsou nafocené moc hezky,styl,barvy a i když jsou některé černobílé,výsledek je pořád skvělý.
Za fotky děkuju www.sjohansson.org a www.mango.com


SJP ve víru kresleného velkoměsta

9. prosince 2009 v 22:29 | Vell
Sarah a její nový phototshoot pro americký Glamour.Málokdy se stává,že mě nějaký photoshoot zaujme natolik,abych uvažovala o tom ho tu zveřejnit.

Hilary Duff pro Nylon

4. prosince 2009 v 17:53 | Vell
Komerčnost vážně nemusím,proto jsem dřív Hilary neměla moc v oblibě.Ale od té doby,co začala točit "nedisneyovské" filmy,mi už nevadí,začínám ji i mít docela ráda.Nedávno se začala objevovat v Gossip Girl a za to má mé velké plus :)

Tahle nová GG hvězda nafotila pro Nylon nový,stylový photoshoot a uvidíme ji i na obálce.

Lily Allen a její nový projekt

3. prosince 2009 v 21:08 | Vell
Lily Allen,která po spolupráci s Karlem Lagerfeldem razantně změnila svůj styl oblékání,má opět v plánu nás něčím překvapit.Tentokrát je to Lilina vlastní módní značka,na které hodlá spolupracovat se svou sestrou."Je to o vytváření módy demokratickou.To je ta představa toho všeho."Má v plánu pronajmout lidem drahé věci za dostupné ceny.

Tady máte náhled šperků od ní přímo na samotné Lily.Nemám ráda zlatou,a tak mě její kolekce nijak moc neohromila.Od střeštěné Lily jsem navíc čekala trochu víc než jen tohle.No,uvidíme,co bude dál.
 
 

Reklama